НАПРЯМКИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ

На кафедрі ведеться науково-дослідна робота за такими основними напрямами:

• крайові задачі для нелінійних еволюційних рівнянь;
  • математичне моделювання контактної взаємодії пар тертя;
  • напружений стан в пружних тілах з чужорідними включеннями;
  • визначення міцності і довговічності пружних і пружно-пластичних тіл, підданих дії статичного і циклічного навантаження;
  • дослідження центрів забарвлення в кристалах галогенідів двовалентних металів.

Результати наукових досліджень опубліковано у вітчизняних та закордонних журналах, навчально-методичних розробках,  навчальних посібниках з рекомендацією Міністерства освіти і науки; доповідалися на міжнародних наукових конференціях. На кафедрі працює науковий та методичний семінар.

Викладачі кафедри керують науково-дослідною роботою студентів. Студентами виголошено доповіді на університетських науково-технічних конференціях, опубліковано  статті в Науковому віснику НЛТУУ.

Пріоритетними напрямами
роботи кафедри математики і фізики є навчально-методична, науково-дослідна, організаційна і виховна робота зі студентами, співпраця з провідними закладами вищої освіти та науковими установами, забезпечення високої якості освітнього процесу для надання студентам знань, умінь та навичок на рівні найкращих світових стандартів, розвиток наукових досліджень за профілем кафедри, вивчення та впровадження кращих освітніх світових методик.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ КАФЕДРИ

• Вища математика
  • Вища і прикладна математика
  • Алгебра та геометрія
  • Математичний аналіз
  • Диференціальні рівняння
  • Фізика
  • Теорія інформації та кодування
  • Теоретична механіка
  • Будівельна фізика

Викладачі кафедри беруть участь у міжнародних наукових конференціях, семінарах та тренінгах, удосконалюють наукову та педагогічну майстерність на міжнародних стажуваннях, публікують результати наукових досліджень у закордонних виданнях, індексованих у наукометричних базах Scopus та WoS, є рецензентами статей у закордонних журналах.