МІСІЯ КАФЕДРИ:
Місія кафедри інформаційних систем та комп'ютерного моделювання – забезпечення якісної освіти в галузі інформаційних технологій, проведення наукових досліджень у цій галузі, створення технологічних інновацій.
Колектив кафедри працює над застосуванням новітніх технологій та методик для підвищення якості освіти та розвитку інновацій в галузі інформаційних технологій, спрямовує свою діяльність на забезпечення потреб ринку праці висококваліфікованими фахівцями з інформаційних технологій.
ПЕРЕВАГИ:
- Студенти отримують ґрунтовні знання у сфері інформаційних технологій та комп'ютерного моделювання.
- Студенти створюють мобільні та веб-системи з використанням бази даних і знань, забезпечують захист інформації, здійснюють адміністрування хмарної інфраструктури та локальних мереж.
- Студенти мають можливість брати участь у проєктах та дослідженнях у галузі інформаційних технологій, що дозволяє їм отримувати практичний досвід та розвивати свої навички.
- Студенти можуть взаємодіяти з провідними експертами з галузі інформаційних технологій, які працюють на кафедрі, що дає можливість здобувати цінні знання та поради від професіоналів.
- Студенти мають можливість здобувати міжнародний досвід та підвищувати свою конкурентоспроможність шляхом участі у програмах академічної мобільності.
ПРІОРИТЕТИ:
- Забезпечення високої якості освіти у галузі інформаційних технологій: використання сучасних методик та технологій для забезпечення якісної освіти, розроблення та впровадження нових курсів із використанням сучасних технологій та інноваційних підходів, надання студентам знання та практичних навичків у галузі інформаційних технологій.
- Проведення наукових досліджень: активна робота над науковими проєктами та публікаціями, що дає змогу впроваджувати досягнення науки у практику.
- Розвиток міжнародної співпраці: робота над розвитком міжнародної співпраці з іншими університетами та організаціями з метою обміну досвідом та створення спільних наукових та освітніх проектів.
- Створення технологічних інновацій: взаємодія з партнерами для впровадження технологічних інновацій та вирішення актуальних проблем галузі.
- Підготовка науково-педагогічних кадрів: забезпечення підготовки науково-педагогічних кадрів, які зможуть розвивати галузь в майбутньому.
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ
Бакалавр:
- 122 - Комп’ютерні науки
- 126 - Інформаційні системи та технології
Магістр:
PhD (аспірантура):
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Наукова діяльність кафедри ІСКМ НЛТУ України орієнтована на розвиток інноваційних рішень та технологій в галузі інформаційних технологій та лісопромислового комплексу. Кафедра займається проведенням досліджень за тематикою: «Технології та засоби математичного моделювання, оптимізації та системного аналізу нерівноважних фізичних процесів». Метою якої є розроблення нових математичних моделей, програмного забезпечення та методів дослідження нерівноважних процесів в анізотропних багатофазних середовищах з фрактальною структурою.
Розробки кафедри ІСКМ НЛТУ України мають великий практичний потенціал та впроваджуються в ІТ інфраструктуру університету. Крім того, викладачі та науковці кафедри публікують свої дослідження в наукових виданнях, беруть участь у міжнародних конференціях та виступають з доповідями на наукових семінарах, що дозволяє підвищувати науковий рівень кафедри та розширювати її міжнародну співпрацю.
На даний момент ведеться робота над п'ятьма дисертаціями PhD.
МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Викладачі кафедри є учасниками міжнародних проектів:
Викладачі отримують досвід у рамках міжнародного стажування, а саме:
- к.т.н., доц. Сторожук О. Л. – підвищив кваліфікацію з технологій змішаного навчання в рамках стажування в Університеті сталого розвитку Еберсвальде, Німеччина (13 – 17.09.2021);
- к.е.н. Павлюк У. В. бере активну участь у міжнародних освітніх проектах, а також пройшла міжнародні стажування та підвищення кваліфікації: міжнародне підвищення кваліфікації: “New and Innovative Teaching Methods” в Краківському економічному університеті (2020 р., UEK, Польща); міжнародне підвищення кваліфікації: навчальний курс “Green Project Development and Management” (GPDM) у рамках проекту Joint Digital Future (JDF) (осінь 2021 – лютий 2022);
- доц. Сторожук О. Л. та доц. Павлюк У. В. разом із колегами із кафедри ІТ проходять довготермінове міжнародне підвищення кваліфікації: розроблення та викладання курсу “Interactive Content” у рамках міжнародного проекту “Joint Teaching and Learning for Empowerment and Resilience of Ukrainian Academia” (01.09.2022 – 31.12.2023)
Cпівробітництво з іноземними закладами вищої освіти:
Вчені кафедри мають дієві контакти з закордонними науковими установами та підприємствами: