ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Кафедра Інженерії програмного забезпечення створена у 2023 році в процесі реорганізації кафедри інформаційних технологій та увійшла до новоствореного Навчально-наукового інституту Комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Кафедра є випусковою для студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення та веде підготовку студентів з двох інших спеціальностей ННІ КНІТ: 126 Інформаційні системи та технології та 122 Комп'ютерні науки.

Навчально-методична діяльність кафедри спрямована на здобуття студентами фундаментальної підготовки з інформаційних технологій, сучасних комп'ютерно-інформаційних систем, розробки мобільних (кросплатформених та нативних) додатків та веб-систем. Постійно впроваджується у навчальний процес низка нових дисциплін, що потребує від колективу кафедри періодичного підвищення кваліфікацій з передових технологій та методів підготовки фахівців ІТ-галузі, створення нової лекційної та лабораторно-практичної бази, співпраці з відомими українськими та міжнародними університетами та ІТ-компаніями.

Технічне забезпечення навчального та наукового процесу  періодично оновлюється та поповнюється сучасною комп’ютерною технікою. Для навчального процесу використовується спеціалізовані навчальні лабораторії. Всі ПК кафедри об’єднанні в локальну мережу та під'єднанні до Інтернету. Скористатися доступом до Wi-Fi можна безпосередньо у навчальних лабораторіях кафедри.

Викладачі кафедри стали ініціаторами організації Всеукраїнської науково-практичної конференції “Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології”, яка проводиться щорічно з 2018 року і дає змогу студентам, аспірантам та молодим вченим ділитись досвідом та інноваціями в галузі інформаційних технологій.

Однією з традицій кафедри є активна участь студентів у науковій роботі, у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах та конференціях. Щороку на кафедрі проходять студентські науково-технічні конференції, конференції молодих вчених та науково-методичні семінари.