Про спеціальність

Комп’ютерна інженерія  спрямована на вивчення програмно-технічних засобів комп’ютерів і комп’ютерних систем універсального та спеціального призначення, в тому числі комп'ютерних мереж та мережі Інтернет, кіберфізичних систем, Інтернету речей, IT-інфраструктур, інтерфейсів та протоколів взаємодії їх компонент.

Ми готуємо фахівців, здатних ставити і розв’язувати завдання, що пов’язані з використанням і впровадженням технології комп’ютерної інженерії.

Наша програма забезпечує фундаментальну, системну та комплексну підготовку фахівців у галузі комп’ютерної інженерії, зокрема комп’ютерних систем та мереж, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми, що пов’язані з проектуванням, розробленням, забезпеченням належного функціонування апаратного та програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж.

Про нас

Навчально-методична діяльність кафедр інституту КНІТ НЛТУ України спрямована на здобуття студентами фундаментальної підготовки з програмно-технічних засобів та технологій створення, використання та обслуговування комп’ютерних систем та мереж, вбудованих і розподілених обчислень

Науково-педагогічні працівники КНІТ періодично підвищують свою кваліфікацію, освоюючи новітні технології та методи підготовки фахівців ІТ-галузі у співпраці з вітчизняними та зарубіжними університетами, а також із провідними ІТ-компаніями.

Навчальний процес провадиться в аудиторіях  і спеціалізованих навчальних лабораторіях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою та доступом до мережі Wi-Fi.

Інститут заохочує участь студентів у науковій роботі та  надає їм всебічну підтримку для поїздок на всеукраїнські та міжнародні олімпіади й конференції. Студенти є незмінними учасниками науково-технічних конференцій/семінарів молодих вчених університету.

Зокрема, наші студенти вивчають:
  • Інформаційні технології та програмування
  • Архітектура комп'ютерів
  • Системне програмування
  • Комп'ютерні мережі
  • Моделювання комп'ютерних систем
  • Захист інформації в комп'ютерних системах
  • Адміністрування комп'ютерних систем і Мережні операційні системи
  • Основи інтернету речей
  • Автоматизоване проектування комп'ютерних систем

Наші випускники працюють у відомих  ІТ компаніях

Співпраця з передовими ІТ компаніями дала змогу нашим випускникам отримати спеціальну освіту та професійну підготовку в області інженерії програмного забезпечення. Акцент на вивчення систематизованого і упорядкованого підходу до проетування, створення, експлуатації і супроводу програмного забезпечення на основі використання принципів інженерії по відношенню до процесу розробки програмного забезпечення.

altexsoft epam global SoftServe Eleks N-iX Intellias

Ми вивчаємо сучасні технології та мови програмування

Навчально-методична діяльність кафедри Інформаційних технологій спрямована на здобуття студентами фундаментальної підготовки з алгоритмізації, аналізу та планування процесу розроблення ПЗ, проектування програмного забезпечення, об'єктно-орієнтованої реалізації на сучасних мовах програмування, тестування, розгортання, підтримки та супроводу програмних продуктів з використанням методів комп’ютерного моделювання та оптимізації технологічних процесів ІТ.

cSharp java Maple mysql php sv sw ubuntu cloud technologies devops machine learning matlab