НАУКОВІ/ПРОФЕСІЙНІ ІНТЕРЕСИ

Математичне моделювання екологічного відновлення земель порушених гірничими роботами, Інформаційні технології проектування та аналізу складних ландшафтних комплексів.


ОСВІТА

Державний університет «Львівська політехніка» (тепер – Національний університет «Львівська політехніка»), 1994, за спеціальністю “Конструювання та технологія радіоелектронних засобів” та здобув кваліфікацію радіоінженер – конструктор - технолог. 


НАУКОВІ СТУПЕНІ, ВЧЕНІ ЗВАННЯ

Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.01.02  – стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення, тема дисертації: “Вдосконалення нормативного забезпечення якості функціонування складних ландшафтних комплексів”, 2020.


ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • 2001 – інженер програміст кафедри екології, ЛА і СПГ;

  • 2001-2013 – завідувач лабораторії кафедри екології;

  • 2013-2021 – провідний інженер кафедри екології;

  • 2021-2023 – асистент кафедри ІТ.

  • 2023-теперішній час – асистент кафедри КН.

 

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ

Інформатика та інформаційні технології; Інформатика і системологія; Технічні засоби комп'ютерних систем; Чисельні методи. 

 

ПУБЛІКАЦІЇ 

Три навчальних посібники, три патенти України на винахід, автор і співавтор 102 наукових статей в науково-технічних журналах та матеріалах міжнародних конференцій.

 

МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ/ТРЕНІНГИ

2022 - Стажування в Гданській вищій школі (м. Гданськ, Польща). 

2019 – Участь у програмі Балтійського університету SAIL for Teachers. Щецін, Польща - Ольборг, Данія.

2018 - Участь у конференції використання приладів дослідницької компанії LI-COR biological research, Чикаго, Іллінойс, США.

2017 – Королівський Центр Кавлі, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Стажування «Революція наземного лазерного сканування в екології лісу».

2016 – Стажування у Королівському товаристві (Лондон, Великобританія) на тему «Очищення повітря: як боротися з якістю повітря та зміною клімату».

2015 – Природничий університет у Познані, Польща. Проведено спільні дослідження на тему обміну парниковими газами між наземними екосистемами та атмосферою, особливо вкриті лісом поверхні.

2014, 2015 – Керівник української частини тристороннього німецько-польсько-українського молодіжного проекту «Чи знаєш ти, що споживаєш».

2013 – Західно-Поморський технологічний університет, кафедра агрономії, м. Щецин, Польща. Стажування за темою: Енергетичні рослини  – вирощування та утилізація.

 

ЧЛЕНСТВО в товариствах, організаціях, асоціаціях тощо.

  • Член наукової ради журналу “Nauka I Spoleczenstwo” в Гданській вищій школі, Гданськ, Республіка Польща. 

  • Член Товариства екологічного відновлення (SER – USA-Europa, Society for Ecological Restoration).

  • Член Міжнародної асоціації ландшафтних екологів (IALE, International Association for Landscape Ecology).